Pośrednictwo finansowe w Katowicach - Bestsolution.pl

Pośrednictwo finansowe w Katowicach oferowane przez czołowe firmy świadczące usługi konsultingowe w obszarze kredytów hipotecznych (dawniej usługi doradztwa finansowego świadczone przez skutecznych doradców finansowych w Katowicach). Gwarancją rzetelności usług jest nie tylko fachowa wiedza zatrudnianej kadry w zakresie prawa bankowego oraz finansowego, ale również brak powiązań kapitałowych w stosunku działających na terenie kraju banków.

Pośrednictwo finansowe ma za zadanie dokonać selekcji rozwiązań dla klientów w oparciu o indywidualne potrzeby. Eksperci finansowi po uzgodnieniu wyboru produktu bankowego służą klientom pomocą we wszystkich formalnościach, a także podczas negocjacji przed zawarciem umowy.

Eksperci finansowi w Katowicach

Expander Katowice kontakt

Expander – oddział w Katowicach
ul. Słowackiego 13
40-093 Katowice

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

EXPANDER KONTAKT

Notus Finanse Katowice kontakt

Notus Finanse – oddział w Katowicach
ul. Słowackiego 45
40-093 Katowice

godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 09:00-19:00

NOTUS KONTAKT

Powyższe zestawienie firm pośrednictwa finansowego w Katowicach ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Bestsolution.pl. Portal nie udziela indywidualnych informacji na temat produktów bankowych. Informacji tych uzyskać można u konsultantów lub ekspertów w dziale „KONTAKT„.